غلامی: بضاعت ما همین است، سنگ از ترازوی خودمان برنداریم، از بنیادی فر عذرخواهی می کنم

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران کمی بیشتر هوای تیم را داشته باشند و کمک کنند تا برخی از بازیکنان به شرایط خوب خود بازگردند.

غلامی: بضاعت ما همین است، سنگ از ترازوی خودمان برنداریم، از بنیادی فر عذرخواهی می کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ تصویر و سرگرمی، عارف غلامی پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: نشان دادیم بدنسازی و تمرینات خوبی در این مدت داشتیم و تیم مان از لحاظ بدنی اُفت نکرده است. خدا را شکر توانستیم دو بازی را هم به نفع خودمان به پایان برسانیم.

وی در مورد شرایط تیم فوتبال امید نیز شرح داد: ما در شش روز دو بازی در تیم امید انجام دادیم و امروز هم کار به 120 دقیقه کشید. باز هم خدا را شکر نتایج خوبی کسب کردیم. فشار زیادی روی ما بود، ولی نشان می دهیم با این بضاعت خوب کار می کنیم. یک خواهش دارم. بضاعت تیم ما همین است، دیگر سنگ از ترازوی خودمان برنداریم. باید کمک کنیم تبریزی و بقیه بچه ها برگردند. هواداران حق دارند، نتایج در شأن استقلال نبوده است، ولی یک اتفاقاتی افتاده که به من بازیکن ربطی ندارد. فقط کمی بیشتر هوای تیم را داشته باشند که تیم برشود. بضاعت ما همین است و هر دفعه می خواهیم بازیکنی جذب کنیم مسئله ای پیش می آید. همه می خواهیم این فشار برداشته شود و این برد هم شروعی بود برای موفقیت تیم.

آیا با وجود خستگی اردوی تیم امید فکر می کردی امروز در ترکیب تیم قرار داشته باشی؟، مدافع تیم استقلال در واکنش به این پرسش گفت: فکر می کردم بازی کنم، چون تنها دیداری که در ترکیب استقلال نبودم به خاطر محرومیت بود. اینجا هم باید از موعود بینیادی فر عذرخواهی کنم. کار من در آن بازی (دربی) درست نبود، ولی فکر نمی کنم کار من انقدر جریمه سنگینی داشته باشد. در هر صورت نزد حسن زاده (رئیس کمیته انضباطی) و صالحی (رئیس کمیته استیناف) رفتم و آنها این تصمیم را گرفتند. این دفعه اول من بود، فکر می کنم تا الان کلا سه کارت زرد در دوران بازی ام گرفته ام. امیدوارم یک تخفیفی به من داده شود.

غلامی در مورد فشاری که روی تیم استقلال وجود دارد، گفت: در تیم بزرگ اگر ببرید هم تحت فشار هستید، چون بازی بعد را باید ببرید. اگر هم نتیجه خوب نگیرید طبیعی است تحت فشار قرار بگیرید، چون استقلال تیم بزرگی است. من نمی دانم سال های گذشته چه اتفاقی افتاده است، اما همه تلاش مان را می کنیم و مطمئنیم بهترین نتیجه را می توانیم کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "غلامی: بضاعت ما همین است، سنگ از ترازوی خودمان برنداریم، از بنیادی فر عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامی: بضاعت ما همین است، سنگ از ترازوی خودمان برنداریم، از بنیادی فر عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید