11 نفر در حمله راکتی به پایگاه التاجی عراق زخمی شدند

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، رسانه آمریکایی به نقل از بعضی منابع مدعی شده 11 نفر در حمله راکتی چهارشنبه به پایگاه التاجی زخمی شده اند.

11 نفر در حمله راکتی به پایگاه التاجی عراق زخمی شدند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ تصویر و سرگرمی، یک مقام ائتلاف تحت رهبری آمریکا در گفت وگو با سی ان ان مدعی شده 11 نفر در حمله راکتی به پایگاه التاجی در شمال بغداد زخمی شده اند.

این مقام ائتلاف مدعی شده دست کم 15 راکت به سمت پایگاه التاجی که نظامیان آمریکایی در آن حضور دارند شلیک شده است.

وی درباره اینکه افراد زخمی شده تبعه چه کشور یا کشورهایی هستند اظهارنظر ننموده است.

منابع عراقی شامگاه چهارشنبه (21 اسفند) از شلیک چندین فروند راکت کاتیوشا به پایگاهی که نظامیان آمریکایی در آن حضور دارند، اطلاع دادند.

گروه رسانه ای الاعلام الحربی عراق گزارش داد که این راکت ها به پایگاه آموزشی التاجی واقع در شمال بغداد اصابت نموده، ولی تلفاتی نداشته است.

نیروهای امنیتی عراق خودرویی را که این راکت ها از آن شلیک شده است، کشف و ضبط نموده اند. هنوز معین نیست چه کسی یا گروهی اقدام به شلیک این راکت ها نموده اند.

این حمله یک روز بعد از آن انجام شد که کنث مک کنزی فرمانده نیروهای تروریست آمریکایی در منطقه از قصد واشنگتن برای استقرار سامانه پدافند موشکی در عراق اطلاع داد.

پیش از این هم رسانه های آمریکا به نقل از منابعی در پنتاگون از قصد واشنگتن برای استقرار سامانه دفاع موشکی پاتریوت در بعضی پایگاه های نظامی آمریکا در عراق از جمله در پایگاه عین الاسد اطلاع داده بودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "11 نفر در حمله راکتی به پایگاه التاجی عراق زخمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 نفر در حمله راکتی به پایگاه التاجی عراق زخمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید