اخبار سیاسی

تهدید ترامپ به وتوی لایحه بودجه نظامی آمریکا

رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری تهدید کرد، در صورت لغو نشدن قانون حراست از ارتباطات لایحه 740میلیارد دلاری بودجه نظامی ایالات متحده را وتو خواهد کرد.

10 دی 1399

توافق میان دولت افغانستان و طالبان تکذیب شد

در پی انتشار اخباری مبنی بر به توافق رسیدن هیئت های مذاکره کننده کابل و طالبان در دوحه، سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان پیشرفت در مذاکرات را رد نموده و آن را بی اساس خواند.

5 دی 1399

جریمه تردد شبانه از دیشب کلید خورد ، انتقال به پارکینگ در انتظار پلاک مخدوش ها

رئیس پلیس راهور پایتخت از اعمال جریمه تردد شبانه از دیشب و همچنین اعمال قانون و انتقال به پارکینگ خودروهایی اطلاع داد که پلاکشان را مخدوش نمایند.

4 دی 1399

گزارش، سند جامع همکاری تهران-کابل تلاشی دیرهنگام یا اقدام نمایشی

پنجمین دور از مذاکرات سند جامع همکاری های راهبردی ایران و افغانستان در حالی از روز گذشته در تهران شروع شده است که گزارش روشنی از گذشته و آینده این سند بویژه در ماه های پایانی دولت روحانی وجود ندارد و پرسش های مهمی بی پاسخ مانده است.

28 آذر 1399

برای ما رفتار کاخ سفید بعد از انتخابات مهم است نه وعده ها

وزیر خارجه ایران گفته که برای جمهوری اسلامی ایران رفتار کاخ سفید بعد از انتخابات مهم است.

17 آذر 1399

AFC با ارجاع پرونده آل کثیر به کمیته استیناف موافقت کرد

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام علیرضا قدیر، مسئول امور حقوقی باشگاه پرسپولیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای، پذیرش درخواست پرسپولیس برای ارجاع پرونده محرومیت عیسی آل کثیر را به کمیته استیناف AFC، بیان کرد.

4 آذر 1399

تعهدات بیمه سلامت نسبت به بیماران کرونا، پزشک خانواده نسخه سلامت کشور

مدیرعامل جدید سازمان بیمه سلامت ایران ضمن تشریح برنامه های آینده این سازمان بیمه گر، مهمترین بحث در طول ماه های آینده را گسترش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در جمعیت روستایی و شهری در کشور، خواند.

24 آبان 1399

پایتخت یک هفته دیگر تعطیل گردد

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، در نامه ای به وزیر بهداشت خواهان تمدید محدودیت های کرونایی تهران به مدت حداقل یک هفته دیگر شد.

22 آبان 1399

خبرنگاران ترامپ مجوز انتشار اسناد مربوط به ایمیل هیلاری کلینتون را صادر کرد

نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا در اقدامی انتخاباتی برای تضعیف رقیب دموکرات خود، مجوز خروج از طبقه بندی محرمانه اسناد مربوط به ایمیل هیلاری کلینتون در سال 2016 را صادر کرد.

18 آبان 1399

توصیه های مقتدی صدر به دولت و تظاهرکنندگان عراقی

رهبر جریان صدر عراق در سخنانی بر برآورده کردن چهار خواسته اصلی معترضان عراقی توسط دولت این کشور تأکید کرد.

17 آبان 1399

روسیه واکسیناسیون گسترده کرونا را از مهرماه شروع می کند

وزیر بهداشت روسیه گفت که واکسیناسیون گسترده علیه ویروس کرونا در روسیه از مهرماه آغاز خواهد شد.

11 آبان 1399

صدور کیفرخواست 5 متهم با عنوان جرم سیاسی

دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای پنج متهم با عنوان جرم سیاسی خبر داد.

6 آبان 1399

دلیل اصلی انتشار گزارش الف نمادهای بورسی چیست؟

به گزارش خبرنگاران، بعضی از صاحب نظران مالی به حالت تعلیق درآمدن نماد معاملاتی شرکت ها را از دلایل اصلی انتشار گزارش الف در این روز های بازار سرمایه عنوان می نمایند و معتقدند شرکت ها افشای اطلاعات با اهمیت و شفاف سازی را راهکاری برای دور زدن بورس در این...

4 آبان 1399

ارز جدیدی به کره اختصاص نیافته است

به گزارش خبرنگاران، انجمن صنایع فرآورده های لبنی در پی انتشار مطلبی در خصوص انتشار اطلاعات نادرست درباره واردات کره حیوانی با عنوان پای سلطان کره در میان است که موجب گمراهی افکار عمومی شده است طی اطلاعیه ای توضیحاتی را ارائه کرد.

2 آبان 1399

آنکارا: در رابطه با موضوع مدیترانه شرقی حق با ما است

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، خلوصی آکار و آنه گرت کرامپ-کارن باوئر وزرای دفاع ترکیه و آلمان در تماسی تلفنی درباره تحولات اخیر مدیترانه شرقی، روابط دوجانبه، مسائل دفاعی و امنیتی رایزنی کردند.

2 آبان 1399

نفت بدون توافق اوپک پلاس به 10 دلار سقوط می کرد

وزیر انرژی روسیه با اشاره به نقش موثر اوپک پلاس در تثبیت بازار نفت، بیان نمود کشورش به این گروه پیشنهاد خواهد کرد به احیای تقاضای جهانی برای نفت که اکنون به سطح 90 درصد پیش از بحران کووید 19 رسیده است، واکنش نشان دهد.

29 مهر 1399

ظریف: گزاره تمامی گزینه ها روی میز است اکنون بر علیه مردم خود آمریکا بکار گرفته می گردد

وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتی نوشت: گزاره تمامی گزینه ها روی میز استاکنون بر علیه مردم خود آمریکا بکار گرفته می گردد .

27 مهر 1399

امام حسینی ها و فرارَوی از انسداد کرونا!

اینک بعد از خاتمه دهه اول محرم، شواهد فراوان و اجماعی وجود دارد که نشان می دهد که دهه اول امسال علاوه بر اینکه پررونق بوده، از نظر نظم و انظباط هیأت ها و از نظر مراعات دستورالعمل های بهداشتی در آنها، از یک استاندارد بالایی برخوردار بوده است.

26 مهر 1399

داستان قطعنامه آمریکا علیه ایران و برجام به روایت لاوروف: سعی کردم به پمپئو شرح دهم

وزیر امور خارجه روسیه در گفت وگو با شبکه تلویزیونی روسیه گفت: سعی کردم به پمپئو شرح دهم

26 مهر 1399

آمریکا محدودیت ها علیه هواوی را افزایش داد

دولت آمریکا محدودیت های تازه ای را علیه توانایی استفاده شرکت هواوی از فناوری های آمریکا وضع کرده است. چین نیز در واکنش به این اقدام خواستار توقف سرکوب بی مورد شرکت های چینی از سوی آمریکا شده است.

22 تیر 1399
تعداد: (167)