هشدار درباره نقشه های جدید آمریکا علیه عراق به وسیله پایگاه عین الاسد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، یک منبع عراقی درباره طرح ها و نقشه های شوم آمریکا علیه عراق با استفاده از پایگاه عین الاسد هشدار داد.

هشدار درباره نقشه های جدید آمریکا علیه عراق به وسیله پایگاه عین الاسد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تصویر و سرگرمی، کریم الخیکانی تحلیلگر سیاسی عراقی امروز یکشنبه درباره طرح ها و نقشه های جدید آمریکا به وسیله پایگاه عین الاسد علیه عراق هشدار داد. وی اعلام نمود نظامیان آمریکایی در راستای اجرای مصوبه مجلس عراق عقب نشینی نکرده اند، بلکه به خاطر آوردن نظامیان اشغالگر جدید به صورت قانونی دست به این کار زده اند.

الخیکانی که با پایگاه خبری المعلومه مصاحبه می کرد، اضافه کرد اقدام برهم صالح رئیس جمهور در رفتن به الانبار برای ملاقات با محمود الحلبوسی رئیس مجلس (در منزل وی در شهر فلوجه) عاری از توافقات جدید در مورد حضور نظامیان آمریکایی در عراق نیست به ویژه اینکه کردها و اهل سنت تمایل به ادامه حضور آنها در عراق دارند.

وی اعلام نمود سفر مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا به پایگاه نظامی عین الاسد در استان الانبار با هدف بازدید و ملاقات با نظامیان آمریکایی و اطلاع یافتن از شرایط آنها صورت نگرفته است بلکه با هدف عقد توافقات جدید برای حضور نظامیان آمریکایی و بازآرایی آنها در پایگاه های اصلی به دور از موشک های مقاومت اجرا شده است.

الخیکانی گفت پایگاه عین الاسد به مکانی برای انجام تجاوزات و عملیات جنایتکارانه جدید آمریکا پس از استقرار سامانه پاتریوت و توسعه فرودگاه نظامی آن تبدیل شده است به طوری که جنگ آینده، عبارت است از عملیات جنایتکارانه برای سرانجام دادن به وجود حشد شعبی به ویژه در مناطق شمالی و غربی عراق تا مقدمه ای برای اعلام اقلیم سنی نشین باشد.

شب گذشته بعضی منابع از ورود غیرمنتظره مایک پنس معاون رئیس جمهور و مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا به پایگاه عین الاسد در استان الانبار خبر داده بودند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هشدار درباره نقشه های جدید آمریکا علیه عراق به وسیله پایگاه عین الاسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره نقشه های جدید آمریکا علیه عراق به وسیله پایگاه عین الاسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید