بازداشت زن دزد با 96 دستگاه موبایل زائران اربعین در هنگام ورود به کشور

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، زنی که 96 دستگاه موبایل زائران اربیعن را سرقت نموده بود دستگیر شد.

بازداشت زن دزد با 96 دستگاه موبایل زائران اربعین در هنگام ورود به کشور

مهر نوشت: پلیس آگاهی و مأموران یگان ویژه در عملیاتی مشترک زنی که تعداد 96 دستگاه تلفن همراه زائران را در کشور عراق سرقت نموده بود، شناسایی و هنگام ورود به کشور دستگیر کرد.

سردار علی عظیمی در تشریح این خبر بیان نمود: در راستای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران، گشت اطلاعاتی این تیپ متوجه زنی می شوند که در حال حمل کردن کیف سنگینی بوده لذا به وی مشکوک و نسبت به آنالیز موضوع اقدام می نمایند که متوجه مقادیر زیادی تلفن همراه و مبلغی وجه نقد می شوند.

وی اعلام نمود: برابر آنالیز های به عمل آمده و اعترافات متهمه، وی سعی می کرد در جهت تردد و محل استراحت زائران زن قرار گرفته و با نزدیک شدن به آنها اقدام به تخلیه کیف پول و برداشتن تلفن همراه آنها کند.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا ادامه داد: طی استعلام اخذ شده از سامانه احراز هویت پایانه مرزی مهران، متهمه سابقه 10 فقره کیف زنی دیگر نیز داشته که به منظور طی مراحل قانونی به پلیس آگاهی مهران تحویل شد.

از متهمه 21 دستگاه تلفن همراه، هجده میلیون و ششصد هزار ریال وجه نقد و بیست و هشت هزار دینار پول کشور عراق سرقتی کشف شد.

تدابیر لازم به رئیس پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر ابلاغ شده تا تمام مالباختگان که در کشور عراق توسط این فرد تلفن همراه آنها سرقت شده، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی تحویل آنها گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازداشت زن دزد با 96 دستگاه موبایل زائران اربعین در هنگام ورود به کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت زن دزد با 96 دستگاه موبایل زائران اربعین در هنگام ورود به کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید