همایشها و نمایشگاه ها

مذاکره کانون پرورش فکری با 40 ناشر در نمایشگاه کتاب بولونیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، در پنجاه و پنجمین دوره این نمایشگاه، نماینده کانون با 40 ناشر، آژانس ادبی، نویسنده و تصویرگر کتاب های کودک و نوجوان قرارهای کاری برای خرید و فروش کپی رایت انجام داد.

18 آذر 1398

شانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت در دانشگاه الزهرا(س) برگزار می گردد

شانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت 19 و 20 آذرماه در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می گردد.

13 آذر 1398

نمایشگاه رهروان قافله عشق در دانشگاه تبریز گشایش یافت

سومین نمایشگاه بزرگ به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) تحت عنوان رهروان قافله عشق با موضوع اربعین از سوی کانون منتظران دانشگاه تبریز در نگارخانه شهید آوینی این دانشگاه گشایش یافت.

2 آذر 1398

دور بعدی مذاکرات آستانه احتمالا به تعویق بیفتد

وزارت خارجه قزاقستان اعلام کرد، طرح هایی برای برگزاری یک نشست دیگر برای حل بحران سوریه در چارچوب مذاکرات آستانه در دستور کار است و احتمال می رود این نشست که ابتدا قرار بود اواخر اکتبر برگزار شود، تا ماه نوامبر به تعویق بیفتد.

1 آذر 1398

میزبانی کنوانسیون جهانی با دست خالی!، مسئولان گردشگری کمک کنند

به گزارش خبرنگاران، در نشست خبری هشتمین گردهمایی راهنمایان گردشگری که شامگاه گذشته، 30 اسفند در هتل همای مشهد برگزار شد، توحید فروزانفر، با اشاره به این که تاکنون هفت دوره از این مراسم در استان ها و شهرهای مختلف برگزار شده گفت: امسال، هشتمین دوره از جشن...

14 آبان 1398

محصولات صنایع دفاع تکیه گاه مطمئنی برای نیروی زمینی ارتش است

فرمانده نیروی زمینی با اشاره به دو اصل شبکه محوری و نبرد مبتنی بر تاثیر در جنگ های آینده، تولیدات هوشمند سازمان صنایع دفاع را مهم توصیف و تاکید نمود محصولات این سازمان تکیه گاه مطمئنی برای نیروی زمینی ارتش خواهد بود.

13 آبان 1398

مشاغل خانگی با طرح توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار تثبیت می گردد

مشاغل خانگی با طرح توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار تثبیت می گردد.

14 مهر 1398

راه اندازی 18 خانه صنایع دستی در روستاهای استان هرمزگان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان گفت: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید در کنار هم قرار گیرند تا در جهت اصلی خود که یک جهت یادگیرنده است، بتواند هم چشم اندازهای آینده را ترسیم کند و هم اتفاقات اکنون را مدیریت کند.

31 شهریور 1398

فعالان و پیشکسوتان صنایع دستی هرمزگان تجلیل شدند

در نشست بانوان فعال حوزه های صنایع دستی و گردشگری هرمزگان با فریبا رحمان پور مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی در امور بانوان و خانواده و رضا برومند مدیرکل میراث فرهنگی استان هرمزگان، تعدادی از فعالان و پیشکسوتان صنایع دستی هرمزگان تجلیل شدند.

26 شهریور 1398

خبرنگاران جشنواره ملی فرهنگی ورزشی عشایر با حضور رئیس مجلس افتتاح شد

بجنورد- خبرنگاران- جشنواره ملی فرهنگی ورزشی عشایر روز پنجشنبه با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مجموعه تاریخی و فرهنگی ارگ بلقیس اسفراین در خراسان شمالی گشایش یافت.

14 مرداد 1398

میراث فرهنگی، صلح و توسعه پایدار

میراث فرهنگی ایران به معنی دستاورد چندین هزاره فرهنگ، تاریخ و تمدن یک ملّت سرنوشت ساز در تاریخ دنیا است. طی چند سال اخیر، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران با رویکرد بنیادی به موضوع فرهنگ در سطح بین الملل برای پویایی و صلح پایدار نقش آفرینی...

7 مرداد 1398

گتوسو: میلان همواره در زمین پارما دچار مشکل شده است

جنارو گتوسو بازی تیمش مقابل پارما را آسان نمی داند.

18 تیر 1398

دومین ویدئو کنفرانس زبان شناسی ایرانی دانشگاه آریزونا برگزار می گردد

دومین ویدئو کنفرانس زبان شناسی ایرانی دانشگاه آریزونای آمریکا با همکاری دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

16 تیر 1398

دانش آموزان دبیرستانی از ریاضی هراس دارند

تهران-خبرنگاران- رئیس انجمن ریاضی ایران گفت: در حال حاضر ریاضی کشور درگیر چالش های فراوان است و ریاضی هراسی در دانش آموزان دبیرستانی دیده می گردد.

5 تیر 1398

سفیر اتریش از تأثیر تحریم های آمریکا بر روابط تهران و وین گفت

ایرنا نوشت: سفیراتریش در ایران با بیان اینکه تحریم های آمریکا علیه ایران مورد پذیرش اتریش نیست گفت: تحریم های آمریکا علیه ایران تاثیری در روابط اتریش و ایران ندارد.

27 خرداد 1398

بله سه میلیونی شد

تعداد کاربران پیغام رسان بله از مرز سه میلیون عضو گذشت.

24 خرداد 1398

پرونده آتامبایف زیر ذر ه بین مجلس قرقیزستان، استرداد یک عضو اپوزیسیون تاجیکستان

پرونده آتامبایف زیر ذر ه بین مجلس قرقیزستان، بازگشت یکی از رهبران اپوزسیون تاجیکستان به دوشنبه و توقف مجدد کامیون های تاجیکستان پشت مرزهای ترکمنستان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.

23 خرداد 1398

صنعت نمایشگاهی با چالش و بحران جدی روبروست

به گزارش خبرنگاران، نلسون حضرتی رئیس هیئت مدیره انجمن نمایشگاههای ایران در نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکتهای نمایشگاهی کشور که عصر پنجشنبه در استانداری قزوین برگزار گردید اظهارداشت: در سال 88 کار بزرگی با تاسیس نمایشگاهها آغاز شد و تاکنون کارهای خوبی...

24 اردیبهشت 1398

انتقاد از نگاه هایی که شهرداری ها را بی احتیاج از پژوهش می دانند

پژوهشگران شهری معتقدند شهر تهران نیازمند مطالعات کاربردی و خُرد است و برای خروج از اداره سوداگرایانه شهر، خِرد ناشی از پژوهش های پیشینی باید مبنای تصمیم سازی ها در شهر باشد و برخلاف تصور موجود، پژوهش در شهر امری تجملاتی نیست.

21 اردیبهشت 1398

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی خراسان جنوبی افتتاح شد

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی خراسان جنوبی با حضور جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

9 اردیبهشت 1398
تعداد: (24)