از اندونزی، اسدی: مقابل چین خیلی بد بازی کردیم، اعزام های خارجی زیادی نداشتیم

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، بازیکن تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان کشورمان معتقد است که این تیم در دیدار برابر چین، بازی بدی ارائه کرد.

از اندونزی، اسدی: مقابل چین خیلی بد بازی کردیم، اعزام های خارجی زیادی نداشتیم

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ تصویر و سرگرمی از اندونزی، ناهیده اسدی بازیکن تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان کشورمان پس از شکست 21 بر 7 مقابل چین در بازی های آسیایی 2018 گفت: چون اعزام های خارجی زیادی نداریم، در بسیاری از موارد با فشار حریف به راحتی توپ را از دست می دادیم و در مقابل تیم بزرگی مثل چین که حرف اول را در بسکتبال می زند، شما اجازه اشتباه زیاد ندارید.

وی ادامه داد: تمام کارهای انفرادی حریف از ما خیلی بهتر بود و با توجه به برتری فیزیکی زیادی که به ما داشتند، به نظرم خیلی بد بازی کردیم. خدا را شکر می کنیم تجربه حضور در چنین مسابقاتی را به دست آوردیم و این می تواند برای دوره های بعدی، یک سرآغاز باشد تا نتایج خوبی را در آینده کسب کنیم.

ملی پوش بسکتبال کشورمان با اشاره به استرس این تیم مقابل تایلند توضیح داد: در بازی اول استرس زیادی داشتیم، چون چنین فضایی را تجربه نکرده بودیم. اگر به تایلند نمی باختیم، در این مرحله به چین نمی خوردیم و به نیمه نهایی می رسیدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، اسدی: مقابل چین خیلی بد بازی کردیم، اعزام های خارجی زیادی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، اسدی: مقابل چین خیلی بد بازی کردیم، اعزام های خارجی زیادی نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید