کعبی: سبک اسکوچیچ با سرجیو متفاوت است، امیدوارم لیگ را با شکست دادن فولاد شروع کنیم

عقیل کعبی، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در شروع لیگ بازی سختی داریم، ولی امیدوارم در گام اول فولاد خوزستان را شکست بدهیم.

کعبی: سبک اسکوچیچ با سرجیو متفاوت است، امیدوارم لیگ را با شکست دادن فولاد شروع کنیم

عقیل کعبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به روند آماده سازی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما کمی دیر استارت زدیم و تعویق مسابقات لیگ برتر تا حدودی به سود صنعت نفت شد. در تهران سه بازی محبت آمیز انجام دادیم که این بازی ها به هماهنگی بیشتر بازیکنان کمک کرد و کادر فنی توانست تاکتیک های موردنظرش را پیاده کند. تا شروع لیگ احتمالاً چند بازی محبت آمیز دیگر هم انجام خواهیم داد و امیدوارم با شرایطی مناسب وارد مسابقات شویم.

وی با اشاره به حضور دراگان اسکوچیچ در صنعت نفت آبادان و کار کردن با این مربی خاطر نشان کرد: اسکوچیچ مربی باتجربه ای است و نکته مثبت این است که تجربه کار کردن در فوتبال ایران را هم دارد. ما در فصل گذشته کار کردن با سرجیو را هم تجربه کردیم که مربی سطح بالایی بود، ولی سبک کار اسکوچیچ با سرجیو متفاوت است. ما تیم خوبی داریم و تمام هدف مان این است که بهترین نتایج ممکن را گرفته و باعث خوشحالی مردم آبادان و هواداران صنعت نفت شویم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد قرعه نفتی ها در فصل جدید لیگ برتر چیست، گفت: قرعه تیم ما بد نیست، ولی به هرحال باید با تمام تیم ها بازی کنیم. ما در هفته اول با فولاد خوزستان در اهواز روبه رو می شویم که بازی سختی است، ولی امیدوارم لیگ را با شکست دادن این تیم شروع کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کعبی: سبک اسکوچیچ با سرجیو متفاوت است، امیدوارم لیگ را با شکست دادن فولاد شروع کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کعبی: سبک اسکوچیچ با سرجیو متفاوت است، امیدوارم لیگ را با شکست دادن فولاد شروع کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید