پاری سن ژرمن برای خرید قطعی ایکاردی از اینتر دست به کار شد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، مهاجم قرضی تیم فوتبال پاری سن ژرمن با درخشش خود در بازی های اخیر این تیم، قهرمان فرانسه را متقاعد نموده که با او قراردادی قطعی منعقد کند.

پاری سن ژرمن برای خرید قطعی ایکاردی از اینتر دست به کار شد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، تیم فوتبال پاری سن ژرمن از هم اکنون در فکر قطعی کردن قرارداد مهاجم آرژانتینی خود مائورو ایکاردی است.

ایکاردی تابستان سال جاری پس از کنار گذاشته شدن از فهرست بازیکنان آنتونیو کونته در تیم فوتبال اینتر تصمیم گرفت به صورت قرضی به پاری سن ژرمن ملحق گردد و با وجود نیمکت نشینی در بازی های ابتدایی این تیم، اخیراً خوش درخشیده و گل های مهمی هم برای PSG به ثمر رسانده است.

با اینکه پاریسی ها تا خاتمه فصل وقت دارند تا درباره آینده ایکاردی تصمیم بگیرند، سایت توتومرکاتو نوشته است که مسئولان این باشگاه تصمیم خود را درباره این مهاجم آرژانتینی گرفته اند و قصد دارند قرارداد او را قطعی نمایند.

طبق ادعای این سایت، قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه در فاصله میان ماه های دسامبر و ژانویه مذاکرات خود را با اینتر و ایکاردی برای قطعی کردن قرارداد این بازیکن شروع خواهد نمود تا قبل از سایر مشتریان این مهاجم آرژانتینی برای جذب او دست به کار گردد.

یوونتوس در تابستان کوشش فراوانی برای خرید ایکاردی از اینتر انجام داد اما در نهایت بر سر رقم خرید او با اینتر به توافق نرسید. ایکاردی در قراردادش با پاری سن ژرمن بندی دارد که به این باشگاه فرانسوی اجازه می دهد با پرداخت رقمی نزدیک به 70 میلیون یورو او را به صورت قطعی از اینتر بخرد.

او با وجود حضور نداشتن در اردوی پیش فصل PSG، در 7 بازی اش برای این تیم 7 گل زده است. به نظر می رسد که روابط او با اینتر به نقطه ای رسیده است که نمی توان برای او بازگشتی به سن سیرو متصور بود. او اخیراً در اظهارنظری کنایه آمیز که احتمالاً به مذاق اینترها هم خوش نیامده است، گفت پاری سن ژرمن بهترین تیمی بوده که در آن بازی نموده و این در حالیست که تنها دو ماه از پیوستن او به این تیم می گذرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاری سن ژرمن برای خرید قطعی ایکاردی از اینتر دست به کار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاری سن ژرمن برای خرید قطعی ایکاردی از اینتر دست به کار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید