هدیه 16 میلیون دلاری حریری به مدل آفریقایی در بحبوحه بحران مالی لبنان

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، یک روزنامه آمریکایی گزارش داد نخست وزیر لبنان چند سال پیش مبلغ هنگفتی را به عنوان هدیه برای یک مدل اهل آفریقای جنوبی واریز کرده است.

هدیه 16 میلیون دلاری حریری به مدل آفریقایی در بحبوحه بحران مالی لبنان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تصویر و سرگرمی، اسناد قضایی در آفریقای جنوبی نشان می دهد که سعد الحریری در سال 2013 مبلغی به میزان 16 میلیون دلار را به یک مدل اهل این کشور هدیه داده است.

روزنامه نیویورک تایمز که به اسناد یک دادگاه در آفریقای جنوبی دست یافته، می نویسد الحریری با آن مدل آفریقایی در یک تفرجگاه ساحلی لوکس در کشور جمهوری سیشل آشنا شده و رابطه ای نیز با هم داشتند.

بر این اساس، الحریری در آن برهه متصدی پست نخست وزیری لبنان نبوده و انتقال پول نیز به نظر هیچکدام از قوانین این کشور یا آفریقای جنوبی را نقض نکرده است، اما افشای خبر بذل و بخشش هنگفت او در زمانی که لبنان در آستانه بروز بحران اقتصادی است، اهمیت دارد.

نیویورک تایمز در ادامه این گزارش نوشت: بحران اقتصادی در حال ظهور در لبنان، باعث تظاهرات های ضد دولتی شده است. همچنین الحریری و دولت لبنان قصد دارند در ماه جاری وضعیت اضطراری اقتصادی در این کشور اعلام کرده و اقدامات ریاضتی در پیش بگیرند.

بر این اساس، الحریری و تیم رسانه ای او به سوالات این روزنامه درباره هدیه 16 میلیون دلاری یا رابطه ای که با مدل مذکور داشته، پاسخ ندادند. با این حال الحریری این هدیه را در فاصله زمانی بین دو نخست وزیری خود پرداخت کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هدیه 16 میلیون دلاری حریری به مدل آفریقایی در بحبوحه بحران مالی لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه 16 میلیون دلاری حریری به مدل آفریقایی در بحبوحه بحران مالی لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید