نمایشگاه پدافند غیرعامل در دانشگاه فردوسی شروع به کار کرد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، نمایشگاه پدافند غیرعامل با حصور رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در میدان علوم پردیس دانشگاه افتتاح شد.

نمایشگاه پدافند غیرعامل در دانشگاه فردوسی شروع به کار کرد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ تصویر و سرگرمی، به مناسبت گرامی داشت هفته پدافند غیرعامل، با هماهنگی کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه و توسط اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه، نمایشگاه پدافند غیرعامل در میدان علوم پردیس دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح و مورد بازدید مسئولان این دانشگاه نهاده شد.

کافی رئیس دانشگاه در این بازدید، ارتقاء سطح آگاهی افراد جامعه در حوزه پدافند غیرعامل به منظور آمادگی در برخورد با حوادث طبیعی را مورد تأکید قرار داد و برپایی این نمایشگاه را ازجمله اقدامات مؤثر در این حوزه برشمرد.

در این نمایشگاه که به منظور فرهنگ سازی و ارتقاء سطح دانش و آگاهی مخاطبین و بازدیدکنندگان ایجادشده است غرفه های ، ارائه کتاب با موضوعات مرتبط با پدافند غیرعامل، نمایش انتها نامه های دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه، نمایش فیلم های آموزشی و کلیپ های مرتبط با موضوع پدافند غیرعامل است.

بنابراین گزارش، در حاشیه این نمایشگاه برگزاری مسابقات به طور روزانه پیش بینی شده است که هرروز در انتها زمان فعالیت نمایشگاه به سه نفر به قید قرعه کارت هدیه اهدا خواهد شد.

این نمایشگاه تا روز سه شنبه 14 آبان ماه 1398 هر روز از ساعت 7 صبح الی 17 فعال است، اجرای کارگاه آموزشی جامعه سالم با رویکرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی و با تأکید بر اصول پدافند غیرعامل ازجمله سایر برنامه های کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه فردوسی مشهد در این هفته خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نمایشگاه پدافند غیرعامل در دانشگاه فردوسی شروع به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه پدافند غیرعامل در دانشگاه فردوسی شروع به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید