نساجی، دستگرمی پرسپولیس برای بازی با الدحیل، بازگشت منشا به خط حمله

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، برای منشا 13 گله، مهم تر از قرار دریافت در ترکیب اصلی، به دست آوردن لقب بهترین گلزن خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس است.

نساجی، دستگرمی پرسپولیس برای بازی با الدحیل، بازگشت منشا به خط حمله

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی ، محرومیت سیامک نعمتی، همه برنامه های برانکو را بهم ریخت. او حالا نه تنها دوباره باید در ترکیب دست ببرد، بلکه بازیکنی با ویژگی های نعمتی ندارد. در واقع با آن نیمکت بی تجربه، گادوین منشا دارد تنها گزینه اوست برای پر کردن جای خالی سیامک نعمتی که از نیم فصل دوم لیگ هفدهم زوج علیپور بود و خط حمله دو نفره آنها 80 درصد گل های تیم پرسپولیس را به ثمر رساند.

حال آنکه منشا خیلی وقت است جای خود در ترکیب اصلی پرسپولیس را از دست داده و به یک بازیکن تعویضی تبدیل گردیده. ایوانکوویچ اما غیر از او گزینه دیگری روی نیمکت ندارد و حتما امیدوار است که این مهاجم نیجریه ای عملکردش در لیگ قهرمانان فصل گذشته را تکرار کند. او در حالی که از مرحله یک چهارم نهایی وارد لیگ قهرمانان 2017 گردیده بود، دو گل به الاهلی زد و دو گل هم به الهلال. حال آنکه این فصل دو گل آسیایی زده و با آمار رویایی سال گذشته اش دو گل فاصله دارد که خودش امیدوار است این فاصله را در بازی برگشت با الدحیل از بین ببرد.

مورد دیگری که به منشا انگیزه می دهد، کوشش برای به دست آوردن لقب بهترین گلزن خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس است. او تاکنون 13 گل با پیراهن پرسپولیس زده و با 3 گل دیگر، جای آلن ویتل را در صدر جدول گلزنان خواهد گرفت.

مهم تر از همه اما فرصتی است که اگر چه از سر اجبار اما به هر حال در اختیار گادوین منشا قرار گرفته و می تواند سرنوشت او در پرسپولیس را رقم بزند. حضور این مهاجم نیجریه ای در ترکیب اصلی با توجه به احتیاج پرسپولیس به پیروزی، احتمالا تیم برانکو را به شکل لوزی درمی آورد که البته بازی این شیوه بازی را پرسپولیسی ها در بازی چهارشنبه برابر نساجی تمرین خواهند کرد.

2 – 270

منبع: ایران ورزشی

به "نساجی، دستگرمی پرسپولیس برای بازی با الدحیل، بازگشت منشا به خط حمله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی، دستگرمی پرسپولیس برای بازی با الدحیل، بازگشت منشا به خط حمله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید