مومنی: تحت تاثیر تراکتورسازی و جو ورزشگاه قرار نگرفتیم

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، هافبک تیم فوتبال پیکان گفت که در بازی با تراکتورسازی تحت تاثیر این تیم و جو ورزشگاه قرار نگرفتند.

مومنی: تحت تاثیر تراکتورسازی و جو ورزشگاه قرار نگرفتیم

مهدی مومنی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تصویر و سرگرمی، درباره برد یک بر صفر پیکان برابر تراکتورسازی در تبریز گفت: به دلیل نتایج بدی که گرفتیم، باید این بازی را می بردیم. قبل از این بازی کادر فنی روی مسائل روحی و روانی بازیکنان کار کرد و هم قسم شده بودیم تا تراکتورسازی را شکست دهیم. اگر این بازی را می باختیم قطعا به منطقه خطر نزدیک می شدیم و تمام هدف ما این بود که 3 امتیاز را بگیریم. کادر فنی قبل از بازی به ما گفت که می توانیم به برد برسیم، باور بردن در تیم وجود داشت و خوشبختانه 3 امتیاز مهم گرفتیم.

وی تاکید کرد: خوب دویدیم و خوب تلاش کردیم و تحت تاثیر نام تراکتورسازی و جو ورزشگاه قرار نگرفتیم. در طول بازی هم خوب دفاع کردیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم که می توانستیم بیشتر از یک گل بزنیم. این درست است که تراکتورسازی در بحث مالکیت توپ شرایط خوبی داشت ولی آنها موقعیت های خطرناکی نداشتند. وحید شیخ ویسی هم روی دو توپ واکنش های خوبی از خودش نشان داد. خدا را شکر که این بازی را بردیم ولی باید در 4 بازی بعدی هم نتایج خوبی بگیریم تا در جدول چند پله بالا بیاییم.

مومنی درباره عملکردش در این فصل بیان کرد: در ابتدای فصل دستم شکست و بعد از اینکه برگشتم 5 بازی انجام دادم که از ناحیه رباط داخلی مصدوم شدم. این مصدومیت ها اذیتم کرد ضمن اینکه تیم هم خوب نتیجه نمی گرفت و این موضوع هم آزاردهنده بود. در مجموع فصل بدی را پشت سر گذاشتم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مومنی: تحت تاثیر تراکتورسازی و جو ورزشگاه قرار نگرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مومنی: تحت تاثیر تراکتورسازی و جو ورزشگاه قرار نگرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید