عبور از بحران کرونا در گرو همکاری و مسئولیت پذیری آحاد جامعه نسبت به سلامت خود

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: عبور از بحران کرونا ویروس در گرو همکاری آحاد جامعه و مسئولیت پذیری آنان نسبت به سلامت خود میسر خواهد بود.

عبور از بحران کرونا در گرو همکاری و مسئولیت پذیری آحاد جامعه نسبت به سلامت خود

محمدطاهر طیب زادگان در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ تصویر و سرگرمی با توجه به گسترش سریع بیماری کرونا در سطح کشور و افزایش تدریجی موارد مثبت در سطح استان و همچنین احتمال انتقال این بیماری از طریق ناقلین بدون علامت بالینی و به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس اظهار کرد: انتظار داریم مردم شهرستان کهگیلویه ضمن رعایت توصیه ها و دستورالعمل های پیشگیری از بیماری کرونا، از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر، اماکن و فضاهای عمومی به ویژه مراجعه به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت و سایر مراکز درمانی دولتی و خصوصی به جز در موارد اورژانسی اکیدا خودداری نمایند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه شرح داد: با توجه به ممنوع الملاقات بودن تمامی بیماران بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت از عموم مردم خواهانیم که در این راستا با مجموعه عوامل و پرسنل این بیمارستان نهایت همکاری را داشته باشند.

وی افزود: بی شک عبور از این بحران پیش آمده جز با همکاری و همراهی تمامی آحاد جامعه و مسئولیت پذیری آنان در قبال سلامت خود و دیگران میسر نمی باشد.

طیب زادگان تاکید کرد: در صورت حضور میهمانانی از سایر استانها و نقاط مختلف کشور در سطح شهرستان و همچنین بروز علائم خفیف تنفسی در سایر افراد، قرنطینه در منزل حداقل به مدت دو هفته ضروری خواهد بود.

وی همچنین از تشکیل کمیته برنامه ریزی و آماده سازی بخش های مختلف بیمارستان برای شرایط اضطراری خبر داد و گفت: با توجه به احتمال افزایش موارد مشکوک و بیماران تایید شده و مبتلا به کرونا ویروس در روزها و هفته های آینده، در راستای آمادگی برای رویایی با هر گونه شرایط جدید کمیته اضطراری بیمارستان تشکیل شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عبور از بحران کرونا در گرو همکاری و مسئولیت پذیری آحاد جامعه نسبت به سلامت خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبور از بحران کرونا در گرو همکاری و مسئولیت پذیری آحاد جامعه نسبت به سلامت خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید