شورای آموزش و پرورش شهرستان های تهران رتبه نخست کشور را کسب کرد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، مجتبی زینی وند پیش از ظهر پنج شنبه در شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران طی سخنانی گفت: در پرتو اجرایی شدن قانون شوراهای آموزش و پرورش و مشارکت همه دستگاه ها در اداره امور مربوط آموزش و پرورش به عنوان بزرگ ترین نهاد اجتماعی می تواند، تحقق عدالت آموزشی را میسر کند.

شورای آموزش و پرورش شهرستان های تهران رتبه نخست کشور را کسب کرد

وی اضافه نمود: قانون شوراهای آموزش و پرورش ظرفیت بسیار مهمی به نظام تعلیم و تربیت کشور داده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان این که حضور علما و ائمه جماعات می تواند، ما را در رسیدن به اهداف سند تحول و سیاستگذاری فرهنگی یاری کند، گفت: اگر اجرای کارآمد سیاست های فرهنگی با توجه به خواسته های جوانان بخواهد صورت بگیرد، راهی جز جذب و نفذ تمام ذی نفوذان در جامعه نخواهیم داشت و در این بین صندلی روحانیت به عنوان افراد دارای موضوع دینی و معنوی غیرقابل انکار بوده و به نفع آموزش و پرورش است.

وی گفت: حضور شخص استانداران در شورای آموزش و پرورش در حال حاضر 83 درصد است، که حضوری موثر در حوزه نظارت، اجرا و برنامه ریزی بوده است، جلسات این شورا حداقل باید 12 جلسه باشد.

زینی وند گفت: شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حوزه برنامه ریزی، اتخاذ تصمیمات قابل اجرا، عملکرد درآمدی و نیز دبیرخانه ای در کشور رتبه نخست را به دست آورده و این امر نشان دهنده عنایت استاندار تهران، فرمانداران، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و ائمه آدینه است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شورای آموزش و پرورش شهرستان های تهران رتبه نخست کشور را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای آموزش و پرورش شهرستان های تهران رتبه نخست کشور را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید