شمار مبتلایان کرونا در کره جنوبی از مرز 10 هزار نفر گذشت

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، سرعت شیوع ویروس کرونا در کره جنوبی همچنان رو به کاهش است اما سئول و مناطق اطراف پایتخت شاهد افزایش مبتلایان است.

شمار مبتلایان کرونا در کره جنوبی از مرز 10 هزار نفر گذشت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تصویر و سرگرمی، بنابر آمار مرکز کنترل و پیشگیری از امراض کره جنوبی 89 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در روز پنجشنبه گزارش شده است که نسبت به روز قبل (چهارشنبه) کاهش اندکی داشته است. روز چهارشنبه 86 مورد ابتلا گزارش شده بود.

این برای بیست و دومین روز است که در کره جنوبی شمار مبتلایان زیر 100 نفر گزارش می گردد. با آمار روز پنجشنبه تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا به 10062 نفر رسید.

پنج مورد جدید فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در کره جنوبی گزارش شده است. با آمار جدید شمار کل قربانیان کرونا در آن کشور به 174 مورد افزایش یافت.

آنچه باعث نگرانی مقامات کره جنوبی شده موارد جدید ابتلا عمدتا از شهر سئول و مناطق اطراف پایتخت است که عمدتا به دلیل انتقال خوشه ای بوده و یا به وسیله مسافرانی خارجی وارد شده است.

مبدا اصلی شیوع کرونا در کره جنوبی شهر جنوبی داگو محسوب می گردد که برای اولین در طول 45 روز گذشته آمار مبتلایان روزانه تک رقمی شد. روز پنجشنبه تنها پنج مورد ابتلا به ویروس کرونا در این شهر گزارش شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شمار مبتلایان کرونا در کره جنوبی از مرز 10 هزار نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار مبتلایان کرونا در کره جنوبی از مرز 10 هزار نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید