سیرجان قابلیت برند جهانی گردشگری را دارد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به ظرفیت های متنوع سیرجان در حوزه گردشگری و صنایع دستی گفت: این شهرستان می تواند به عنوان برند جهانی در گردشگری معرفی شود.

سیرجان قابلیت برند جهانی گردشگری را دارد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان، غلامرضا فرخی مدیرکل میراث فرهنگی استان در نشست کارگروه گردشگری شهرستان سیرجان، افزود: این شهر به لحاظ جهانی بودن آن شرایط لازم برای برند شدن در حوزه گردشگری را دارد که اگر برندسازی به درستی و با برنامه ریزی انجام شود موجب رونق گردشگری و اقتصادی و در نهایت توسعه و پیشرفت شهر سیرجان خواهد شد.

او با بیان اینکه شهرستان سیرجان دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است، شرح داد: باید زمینه حضور گردشگران را با برپایی ورک شاپها و کارگاههای متعدد صنایع دستی، راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی، بازدید از مجتمع های صنعتی و معدنی، جاذبه های تاریخی و گردشگری مهیا ساخت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه برای جذب گردشگران باید برنامه ریزی و مدیریت گردشگری داشت، اظهار کرد: بدون شک برنامه ریزی و تعیین جهت گردشگری با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی، نهادها و دستگاههای مرتبط با گردشگری بهتر انجام خواهد شد.

او در خصوص راه اندازی زیرساختهای گردشگری شهرستان سیرجان، گفت: سازمان میراث فرهنگی امادگی لازم جهت فراهم آوردن بسترهای لازم به منظور ایجاد تأسیسات زیر بنائی گردشگری و مراکز خدماتی، فرهنگی، رفاهی را دارد.

منبع: میراث آریا

به "سیرجان قابلیت برند جهانی گردشگری را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیرجان قابلیت برند جهانی گردشگری را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید