زمان آغاز اردوی تیم ملی تکواندو مشخص شد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، اردوی تیم های ملی با نفرات اصلی از نیمه دوم خردادماه آغاز می شود.

زمان آغاز اردوی تیم ملی تکواندو مشخص شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ تصویر و سرگرمی از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین جلسه کادرفنی تیم های ملی با ریاست فدراسیون تکواندو ظهر امروز (یکشنبه - 31 فروردین ماه) برگزار گشت که در خصوص نحوه پیگیری تمرینات تکواندوکاران در شرایط کنونی و همچنین زمان آغاز اردوهای ملی پوشان مصاحبه صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

این جلسه با حضور سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رئیس بانوان، هادی ساعی مدیرفنی تیم ملی مردان، فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی مردان، سیدنعمت خلیفه مشاور فنی تیم ملی بانوان، مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی زنان، مسعود لشکری سرپرست انجمن پاراتکواندو و پیام خانلرخانی سرمربی تیم ملی پاراتکواندو پیگیری و در پایان مقرر شد اردوی تیم های ملی با نفرات اصلی از نیمه دوم خردادماه و پس از کسب مجوز از وزارت ورزش و جوانان و ستاد ملی مبارزه با کرونا آغاز گردد.

همچنین با توجه به بخشنامه و ابلاغیه های وزارت ورزش و جوانان مقرر شد هم اکنون کادرفنی تیم های ملی از طریق فضای مجازی تمام فعالیت ها و تمرینات ورزشکاران را زیر نظر داشته باشند و در پایان هفته تمرینات بچه ها را ارزیابی و کنترل کنند. ضمن اینکه اردوی تیم های ملی مردان، زنان و پاراتکواندو با نفرات اصلی از نیمه دوم خردادماه آغاز خواهد شد که این امر منوط به کسب مجوز از وزارت ورزش و جوانان و ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

ضمن اینکه سرمربیان تیم های ملی برنامه های خود را در خصوص اردوها و تورنمنت هایی که مدنظر دارند را تشریح کردند و پس از جمع بندی به وزارت ورزش و جوانان ارسال خواهد شد.

4048/4057/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "زمان آغاز اردوی تیم ملی تکواندو مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان آغاز اردوی تیم ملی تکواندو مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید