درخشش بانوان رزمی کار گیلانی در مسابقات کشوری

تیم بانوان فول کیک بوکسینگ گیلان در مسابقات آزاد کشوری آذربایجان شرقی خوش درخشیدند.

درخشش بانوان رزمی کار گیلانی در مسابقات کشوری

به گزارش خبرنگار از ، فاطمه لطیفی، نائب رئیس کمیته روابط عمومی هیات رزمی گیلان گفت: بانوان رزمی کار گیلانی با حضور در مسابقات کشوری که در آذربایجان شرقی برگزار گردید، توانستند در رشته فول کیک بوکسینگ خوش بدرخشند.

او اضافه کرد: گروه مبارزان فدراسیون ورزش های رزمی یک دوره مسابقات آزاد کشوری ویژه بانوان در آذربایجان شرقی برگزار کرد که تیم گیلان پیروز به کسب 5 مدال رنگارنگ شد.

نائب رئیس کمیته روابط عمومی هیات رزمی گیلان گفت: این رقابت های رزمی با حضور 20 استان در قالب 12 تیم برگزار گردید که 5 نماینده شرکت نماینده گیلانی در این مسابقات به سرپرستی و مربیگری زهرا مردانه زاد، نایب رئیس سبک فول کیک بوکسینگ گیلان توانستند با 2 مدال طلا، 2 مدال نقره و یک مدال برنز عنوان سومی این مسابقات را از آن خود نمایند.

فاطمه لطیفی اضافه کرد: همچنین تیم میزبان اول شد و تیم آذربایجان غربی دوم و تیم گیلان و خوزستان به صورت مشترک در صندلی سوم این رقابت های رزمی ایستادند.

او توضیح داد: این رقابت ورزشی با حضور 260 ورزشکار و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در استایل سمی کنتاکت، لایت کنتاکت، لوکیک و هنر های فردی و سلاح سرد به مدت دو روز در استان آذربایجان شرقی ، شهر تبریز با هم رقابت کردند.

م.ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "درخشش بانوان رزمی کار گیلانی در مسابقات کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش بانوان رزمی کار گیلانی در مسابقات کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید