دانشگاه تهران برای پساکرونا آماده می گردد، ایجاد هسته های پژوهشی و خوشه های فکری با حضور متخصصان

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، مدیرکل پژوهش های کاربردی دانشگاه تهران گفت: این دانشگاه به عنوان نماد آموزش عالی در کشور با استفاده از توان متخصصان در قالب هسته های علمی و پژوهشی و خوشه های فکری در حال آماده شدن برای شرایط پساکرونا است.

دانشگاه تهران برای پساکرونا آماده می گردد، ایجاد هسته های پژوهشی و خوشه های فکری با حضور متخصصان

مهدی پورفتح مدیرکل پژوهش های کاربردی معاونت پژوهشی دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ تصویر و سرگرمی، از راه اندازی اتاق تعامل مجازی مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران توسط مرکز مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی دانشگاه با هدف آماده شدن برای شرایط پساکرونا اطلاع داد.

وی اظهارداشت: بخش های مختلف کشور متاثر از شیوع کرونا شده اند و دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی در کشور در کوشش برای یاری به بخش های مختلف کشور در شرایط پساکرونا با استفاده از همه ظرفیت ها و تخصص های هنری، فکری، علمی، فرهنگی، پژوهشی اعضای خانواده دانشگاه است.

دانشگاه تهران برای پساکرونا آماده می گردد

مدیرکل پژوهش های کاربردی معاونت پژوهشی دانشگاه تهران توضیح داد: در این راستا هسته های علمی و پژوهشی و خوشه های مختلف فکری در حوزه های مالی، اجتماعی، روانشناسی در دانشگاه فعال شده اند و اتاق تعامل مجازی با عنوان مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران در قبال شرایط بعد از شیوع ویروس کرونا راه اندازی شده است.

وی گفت: قرار است پیشنهادهای که از این بستر از متخصصان دریافت می گردد آنالیز و به جامعه و مسئولان ارایه گردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "دانشگاه تهران برای پساکرونا آماده می گردد، ایجاد هسته های پژوهشی و خوشه های فکری با حضور متخصصان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه تهران برای پساکرونا آماده می گردد، ایجاد هسته های پژوهشی و خوشه های فکری با حضور متخصصان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید