خوزستان، اسکوچیچ: کوشش کردیم بازیکنان دیدار برابر پرسپولیس را فراموش نمایند، می خواهم طرفداران مسائل ما را بدانند و حمایت مان نمایند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و دستیارانش کوشش نموده اند بازیکنان این تیم دیدار اخیر زردپوشان مقابل پرسپولیس را فراموش نمایند.

خوزستان، اسکوچیچ: کوشش کردیم بازیکنان دیدار برابر پرسپولیس را فراموش نمایند، می خواهم طرفداران مسائل ما را بدانند و حمایت مان نمایند

به گزارش خبرنگاران از آبادان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش برابر تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازی بسیار مهمی در پیش داریم. کوشش کردیم بازیکنان بازی برابر پرسپولیس را فراموش نمایند و زمان کمی برای ریکاوری تیم در پیش داشتیم. خواستم که تیم به صورت همزمان از لحاظ فنی و روحی ریکاوری گردد. ذوب آهن تیمی خوب، جوان و باتحرک است، اما ما در خانه خودمان بازی می کنیم و برای کسب پیروزی، تمام کوشش خود را می کنیم.

وی با اشاره به مسائل باشگاه صنعت نفت گفت: می دانید که در باشگاه با مسائل اقتصادی زیادی روبرو هستیم. می خواهم طرفداران این مسائل را بدانند و از ما حمایت نمایند. سه ماه است که هیچ کس، هیچ دریافتی نداشته است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که آیا مسائل اقتصادی بر عملکرد تیمش تأثیرگذار خواهد بود یا خیر، گفت: ما بازیکنانی حرفه ای داریم و امیدوارم که این مسائل تأثیری نداشته باشد، اما این مشکل در زندگی هر کسی ایجاد گردد، تأثیرگذار خواهد بود.

اسکوچیچ درباره عدم حمایت وزارت نفت از تیم های زیرمجموعه اش توضیح داد: من مربی هستم و مسئولیت راهنمایی فنی تیم را بر عهده دارم، پس نمی توانم به این سؤال پاسخ دهم. اگر آنها پرداختی نداشته باشند و حق پخش تلویزیونی هم پرداخت نگردد، تیم چگونه می تواند سرپا بماند؟ این یک نمونه از لزوم پرداخت حق پخش تلویزیونی است، اما نمی خواهم به این موضوع ورود کنم، با اینکه خودم متخصص مدیریت کردن هستم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره بازیکنان غایب تیمش برای بازی مقابل ذوب آهن اعلام کرد: بازیکن محروم یا مصدوم نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خوزستان، اسکوچیچ: کوشش کردیم بازیکنان دیدار برابر پرسپولیس را فراموش نمایند، می خواهم طرفداران مسائل ما را بدانند و حمایت مان نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، اسکوچیچ: کوشش کردیم بازیکنان دیدار برابر پرسپولیس را فراموش نمایند، می خواهم طرفداران مسائل ما را بدانند و حمایت مان نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید