خط و نشان بازیکنان ازبکستان پیش از رویارویی با ایران

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، بازیکنان ازبک بعد از شکست تایلند در دیداری محبت آمیز امیدوارند که با دست پر استادیوم آزادی را ترک نمایند.

خط و نشان بازیکنان ازبکستان پیش از رویارویی با ایران

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، تیم ملی فوتبال ازبکستان سه شنبه شب در دیداری محبت آمیز پیروز شد با دو گل تایلند را شکست دهد تا با آمادگی کامل به مصاف تیم ملی ایران برود.

سردار رشیدف، در این بازی به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و پیروز شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. او بعد از سرانجام بازی گفت : تمرکز اصلی ما روی بازی با ایران است. به همین منظور با برنامه برابر تایلند قرار گرفتیم و من فکر می کنم که محک جدی خوردیم، چون تایلند حریف خوبی است. فکر می کنم که این بازی به ما یاری کند تا بهتر برابر ایران ظاهر شویم.

تیمورخوجا عبدخولیف، دیگر بازیکن ازبکستان نیر گفت : اگر ما بتوانیم بهترین بازی خودمان را انجام دهیم توانایی شکست ایران را در استادیوم آزادی داریم. خوشحالم که با پیروزی برابر تایلند به استقبال بازی با ایران می رویم. بازی در تهران برابر ایران آزمون سختی مقابل ماست ولی اگر بتوانیم با قدرت ظاهر شویم توانایی شکست دادن ایران را خواهیم داشت.

عزیز عزیز، دیگر بازیکن تیم ملی فوتبال ازبکستان نیز درباره بازی با ایران در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، گفت : حق انتشار از دست دادن برابر ایران را نداریم. ما قبلا در استادیوم آزادی برابر ایران بازی نموده ایم. شرایط سختی برای صعود از گروه داریم. تجربه گذشته بازی در ایران به ما یاری خواهد نمود تا ما بتوانیم در این بازی عملکرد خوبی داشته باشیم. ما در گذشته توانسته ایم پیشرفت خوبی داشته باشیم و خودمان را به تیم های برتر آسیا نزدیک کنیم و من امیدوارم که این پیشرفت صرف نظر از نتیجه بازی با ایران ادامه داشته باشد. در حال حاضر تیم های ایران و کره قوی تر از ما هستند و بهتر از ما عمل نموده اند. با این حال ما کوشش می کنیم تا بتوانیم عملکرد خوبی در انتخابی جام جهانی داشته باشیم.

تیم ملی فوتبال ازبکستان در انتخابی دوره قبل جام جهانی پیروز شد، ایران را در استادیوم آزادی با یک گل شکست دهد. باید ببینیم این بار شاگردان ساموئل بابائیان چه نتیجه ای در تهران برای تیم ملی فوتبال ایران کسب خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خط و نشان بازیکنان ازبکستان پیش از رویارویی با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان بازیکنان ازبکستان پیش از رویارویی با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید