خبرنگاران کنترل ورودی شهرها با حساسیت بالا توسط پلیس راهور

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، تهران - خبرنگاران - رییس پلیس راه ناجا گفت: در حال حاضر تمرکز بر ورودی شهرهاست و این امر با دقت و حساسیت بالا توسط همکاران ما در پلیس راهور انجام و ورودی ها کنترل می شود.

خبرنگاران کنترل ورودی شهرها با حساسیت بالا توسط پلیس راهور

به گزارش روز یک شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار تیمور حسینی در خصوص محدودیت های تردد برای مقابله با ویروس کرونا گفت: در حال حاضر تمرکز بر ورودی شهرهاست و این امر با دقت و حساسیت بالا توسط همکاران ما در پلیس راهور انجام و ورودی ها کنترل می شود.

وی تاکید کرد: هم وطنان عزیزی که در حال حاضر در منازل خود هستند به هیچ عنوان برنامه ریزی سفر نداشته باشند و در خانه بمانند ضمن اینکه با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، در همه خروجی های استان ها محدودیت هایی را برای تردد قائل شدیم و به هیچ عنوان به افراد اجازه خروج از استان داده نمی شود.

رئیس پلیس راه ناجا شرح داد: بنابراین با اعمال محدودیت های تردد، همکاران ما افرادی که وارد شهرها می شوند را به طور دقیق کنترل می کنند و در صورتی که فرد ساکن آن شهر باشد تنها اجازه ورود دارد.

سردار حسینی از شهروندان خواست با خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی همکاری های لازم را برای قطع زنجیره ویروس کرونا داشته باشند.

تا به امروز 35408 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و 2517 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و 11 هزار و 679 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کنترل ورودی شهرها با حساسیت بالا توسط پلیس راهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کنترل ورودی شهرها با حساسیت بالا توسط پلیس راهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید