خبرنگاران چند نقاحتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار ایجاد می گردد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان شهریار گفت: چند نقاهتگاه با هماهنگی های ایجاد شده برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا در سطح شهرستان شهریار ایجاد می گردد.

خبرنگاران چند نقاحتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار ایجاد می گردد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهریار نورالله طاهری شامگاه آدینه اضافه کرد: برای تسهیل در امر پذیرش بیماران و ارائه خدمات درمانی بهتر به آنها با رایزنی و تصمیمات اتخاذ شده تخت های بیمارستانی این شهرستان افزایش می یابد.

وی ادامه داد: دستور داده ایم برای ساماندهی درست و نظم دهی مناسب، زمان بندی در بیمارستان ها صورت بگیرد.

طاهری، بهره گیری از ظرفیت درمانی و بیمارستانی شهرستان شهریار را موضوعی مهم مطرح نمود و گفت: مسئولان بیمارستان ها تجهیزات مورد احتیاج خود را اعلام نمایند تا به سرعت برای آنها فراهم گردد.

فرماندار شهرستان شهریار توضیح داد: به هیچ وجه نباید بیماری به مراکز درمانی مراجعه کند و بیمارستان ها در ارائه خدمات ضعیف عمل نمایند.

طاهری اضافه کرد: تقاضا دارم همه با عزمی پایدار تمام توان خود را برای درمان بیماران بکار بگیرند، ما نیز همیشه پشتیبان و تسهیل نماینده امور مرتبط خواهیم بود.

وی گفت: مراقبان سلامت از فردا شنبه در بیمارستان ها مستقر می شوند تا به محض این که بیماری فردی با تشخیص کرونا مثبت تشخیص شد، از همانجا با خانواده ها تماس خواهند گرفت و نسبت به شناسایی، ایزوله سازی و قرنطینه وی در خانه اقدام می نمایند.

شهرستان شهریار در غرب استان تهران واقع شده است.

طبق آخرین آمار وزارت بهداشت، تا به امروز 11 هزار و 364 نفر در کشور به بیماری کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 512 نفر جان خود را از دست داده و 3529 تن دیگر بهبود یافته اند.

استان تهران با نزدیک سه هزار بیمار کرونایی بیشترین آمار ابتلا به این ویروس را در سطح کشور دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران چند نقاحتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار ایجاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران چند نقاحتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار ایجاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید