جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس اعتقاد دارد که با همکاری مردم، می توان بر کرونا پیروز شد.

جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با شیوع ویروس کرونا در جهان، پویشی با عنوان زنجیره را بشکن برای ماندن مردم در خانه به راه انداخته است و در این باره با بازیکنان مطرح قاره کهن گفت وگو می کند.

سوژه امروز AFC برای پویش ذکرشده، علیرضا جهانبخش بود. وینگر ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس در این خصوص گفت: بهترین کاری که همه ما می توانیم انجام دهیم، این است که قدرتمند و هوشیار باشیم. من AFC را برای رهبری مقابله با بحران کرونا با راه اندازی پویش زنجیره را بشکن می ستایم.

وی درباره مقابله با این ویروس شرح داد: از همه خواهش می کنم که دستان خود را مرتب و کامل بشویند. این به ما ارتباط دارد که زنجیره را بشکنیم، جلوی ویروس برای گسترش را بگیریم و روی خانواده و دوستان خود تأثیر بگذاریم.

لژیونر فوتبال ایران با اشاره به لزوم همکاری همه مردم گفت: بیایید در این موضوع خیلی مهم با هم متحد باشیم. گسترش کووید 19 فقط در شرایطی متوقف می شود که با یکدیگر همکاری و به وظیفه خود عمل کنیم. شک ندارم می توانیم بر این ویروس پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید