ثبت 7 میلیارد سفر با مترو در 20 سال گذشته

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، خبرنگاران آنلاین:مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو در مراسم بیستمین سالگرد بهره برداری از مترو تهران و حومه گفت: طی بیست سال گذشته 7 میلیارد سفر در خط مترو تهران ثبت شده است.

ثبت 7 میلیارد سفر با مترو در 20 سال گذشته

به گزارش شهرنوشت، فرنوش نوبخت در مراسمی که به مناسبت بیستمین سالگرد بهره برداری از مترو تهران و حومه برگزار گردید، گفت: روزی که اولین قطار از سمت صادقیه به کرج حرکت کرد روز ویژه ای بود و همه علاقمند بودند که بدانند پس از آن چه اتفاقی می افتد.

او اضافه کرد: امروز دویست کیلومتر مترو با 115 ایستگاه در دست بهره برداری بوده و تاکنون شاهد 73 مرحله افتتاح بوده ایم.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به این که طی بیست سال گذشته 7 میلیارد سفر در خط مترو تهران ثبت شده است، بیان کرد: گذشته ای که با اعداد و ارقام به تصویر می کشیم گویای زحمات طولانی کوشش گران ساخت و بهره برداری مترو نیست. اما امروز نتیجه این زحمات را می بینیم.

او اظهار داشت: تمبر 20 سالگی مترو را امروز رونمایی می کنیم تا از زحمات تمام کسانی که برای تاسیس مترو کوشش نموده اند؛ تقدیر کنیم. حرکتی که سرشروع آن بیست سال قبل بود و سپس در شهرهای دیگر ادامه پیدا کرد.

نوبخت توضیح داد: در شروع بهره رداری از مترو واردکننده این صنعت بودیم و با یاری پرسنل چینی فعالیت می کردیم اما امروز صادرکننده این صنعت هستیم .

او در سرانجام گفت: امروز یک درخت به نشانه 20 سالگی مترو کاشته شد که امیدواریم به نشان کوشش خدمت گذاران این عرصه تنومند باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ثبت 7 میلیارد سفر با مترو در 20 سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 7 میلیارد سفر با مترو در 20 سال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید