تیری آنری: برای ذوق زده شدن زود است، آمیا خطر چندانی روی دروازه ما ایجاد نکرد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، سرمربی تیم فوتبال موناکو از پیروزی تیمش در هفته شانزدهم لوشامپیونه ابراز خرسندی کرد اما به شاگردانش درباره عواقب بیش از اندازه خوشبین شدن نسبت به آینده هشدار داد.

تیری آنری: برای ذوق زده شدن زود است، آمیا خطر چندانی روی دروازه ما ایجاد نکرد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی ، تیم فوتبال موناکو شب گذشته (سه شنبه) در هفته شانزدهم لوشامپیونه موفق شد میزبانش آمیا را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و دومین برد خارج از خانه متوالی اش را کسب کند. موناکو با کسب این پیروزی 13 امتیازی شد و با صعود به رده هفدهم موقتاً از منطقه سقوط خارج شد تا دیژون تیم هجدهم جدول بازی اش را انجام دهد.

تیری آنری سرمربی موناکو در انتها بازی به وبلاگ تصویر و سرگرمی گفت: این پیروزی مقابل آمیا به ما اجازه می دهد که با شرایط روحی بهتری برای مصاف روز جمعه مقابل نیس آماده شویم. من از بازی قبلی مان مقابل مون پولیه راضی بودم اما از نظر انسجام دفاعی مقابل آمیا حتی بهتر از آن بازی کار کردیم. در این بازی تعداد دفعاتی که دروازه مان تهدید شد زیاد نبود. دروازه بان ما فقط یک بار مجبور به نشان دادن واکنشی جدی شد.

آنری اضافه نمود: با این حال برای ما نباید ذوق زده شویم. باید به کارمان ادامه دهیم. باید بهترین عملکردمان را در بازی های بعدی ارائه کنیم و باز هم امتیاز بگیریم. آمیا تیم سرسختی بود اما ما می دانستیم چطور باید به مشکلاتی که این تیم برای ما ایجاد می نماید پاسخ دهیم و کار گروهی مان قابل قبول بود. در تیم ما امشب عملکرد بنوا بادیاشیله بسیار خوب بود. او هنوز دارد به یادگیری و پیشرفتش ادامه می دهد. باید کار کند چون هنوز جوان است و می تواند بیشتر از این ها به ما یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیری آنری: برای ذوق زده شدن زود است، آمیا خطر چندانی روی دروازه ما ایجاد نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیری آنری: برای ذوق زده شدن زود است، آمیا خطر چندانی روی دروازه ما ایجاد نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید