تهران ، حمله خونین اوباش به 7 نفر و خسارت زدن به 9 خودرو

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، رئیس کلانتری 152 خانی آبادنو از بازداشت اراذل و اوباشی خبر داد که اقدام به ضرب و جرح هفت شهروند و وارد کردن آسیب به 9 خودرو در جنوب تهران کرده بودند.

تهران ، حمله خونین اوباش به 7 نفر و خسارت زدن به 9 خودرو

ایسنا نوشت: سرهنگ محمدحسین هاشمی درباره این خبر گفت: شب گذشته شماری از شهروندان از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از قدرت نمایی و عربده کشی تعدادی از اراذل و اوباش در منطقه دولتخواه خبر دادند و اعلام کردند این افراد در حال تخریب خودروهای پارک شده در کنار خیابان هستند.

وی با اشاره به اعزام تیم های ویژه کلانتری به محل گفت: با حضور ماموران در محل مشاهده شد تعدادی از اراذل و اوباش کم سن وسال که بین 18 تا 21 ساله بودند، با تجمع در خیابان و با استفاده از قمه، چماق، چکش و غیره به خودروهای شهروندان حمله می کنند و شیشه و آینه ها را می شکنند و خسارت های دیگری به آن ها وارد می کنند که بلافاصله اقدامات برای دستگیری این افراد آغاز شد و ماموران 5 نفر از ایشان را دستگیر کردند.

رئیس کلانتری 152 خانی آبادنو با اشاره به انتقال دستگیرشدگان به مقر پلیس و انجام بازپرسی از آنان گفت: این افراد در اظهارات خود اعلام کردند ابتدا بر سر جای پارک خودرو با یکدیگر درگیر شدند و دقایقی بعد به درگیری شان پایان دادند؛ اما مدتی بعد دوباره یکی از طرفین برای انتقام جویی و قدرت نمایی درگیری را آغاز کرد که در پی آن نزاع شدت گرفته است.

سرهنگ هاشمی با بیان این که در جریان این درگیری به حدود 9 خودرو آسیب وارد شد، گفت: 7 نفر از شهروندان در محله دولتخواه نیز از سوی این افراد مورد ضرب و شتم و اصابت چاقو قرار گرفتند که دو نفرشان با اشاره به شدت آسیب دیدگی به بیمارستان منتقل شدند و مابقی خدمات سرپایی را در محل دریافت کردند.

وی در مورد این که آیا این افراد همدست های دیگری نیز داشتند، گفت: در تحقیقات معین شده است یکی از طرفین نزاع تعداد دیگری از اراذل و اوباش را در مرحله دوم درگیری به محل آورده است که تعدادی از آن ها محل را ترک کردند و متواری شدند اما تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد ادامه دارد.

رئیس کلانتری 152 خانی آبادنو اضافه نمود: برای افراد دستگیرشده پرونده ای تشکیل شده و آنان پس از تکمیل مراحل رسیدگی، روانه دادسرا خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تهران ، حمله خونین اوباش به 7 نفر و خسارت زدن به 9 خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران ، حمله خونین اوباش به 7 نفر و خسارت زدن به 9 خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید