تخفیف 30 تا 70درصدی هتل های همدان به زائران اربعین

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، معاون گردشگری همدان گفت: هتل های همدان با تخفیف 30 تا 70درصدی آماده پذیرایی از زائران اربعین هستند.

تخفیف 30 تا 70درصدی هتل های همدان به زائران اربعین

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان، علی خاکسار عصر روز یکشنبه 21 مهرماه گفت: به برکت محبت سیدالشهدا (ع)، خوان نعمت آن حضرت در همدان گسترده شده و خدمتگزاری از زائران کربلا نصیب این دیار شده است.

او بابیان این که همه دستگاه های اجرایی برای میزبانی از زائران اربعین همکاری لازم رادارند، اضافه کرد: همه مردم و مسئولان استان یک صدا زیر بیرق امام حسین (ع) با برنامه ریزی مثال زدنی آماده استقبال و میزبانی از مسافران و میهمانان معنوی هستند.

معاون گردشگری همدان بیان نمود: فعالان گردشگری استان، مدیران و بهره برداران تأسیسات گردشگری همدان نیز مهیای میزبانی از زائران اربعین حسینی هستند و در این راستا همه واحدهای اقامتی، پذیرایی و گردشگری ضمن برطرف نواقص و کمبودهای واحدهای تحت مدیریت، نهایت کوشش خود را برای ارتقای کیفیت خدمات دارند.

او بابیان این که معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با صدور بخشنامه هایی تأکید بر میزبانی صحیح از زائران ورودی از غرب کشور در همدان دارد، اضافه کرد: بر این اساس کارشناسان گردشگری چندین مرحله بازدید از تمام مجموعه های اقامتی، پذیرایی، تفریحی، مراکز خدماتی واقع در صندلی های عرضه سوخت در سطح شهرها، جاده ها، میدان ها و پارک ها داشتند و بر برطرف نواقص تأکید نموده اند.

خاکسار همچنین از ارائه تخفیف در اماکن گردشگری همدان برای زائران، در راستا بازگشت از عتبات عالیات اطلاع داد و گفت: تسهیلات و تخفیف هایی نیز در مراکز اقامتی و خدمات گردشگری استان در نظر گرفته شده است.

منبع: میراث آریا

به "تخفیف 30 تا 70درصدی هتل های همدان به زائران اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف 30 تا 70درصدی هتل های همدان به زائران اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید