تاریخی ترین نبرد الدحیل در آزادی مقابل پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، یک روزنامه قطری به تحلیل بازی برگشت تیم الدحیل برابر پرسپولیس از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

تاریخی ترین نبرد الدحیل در آزادی مقابل پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی و به نقل از روزنامه الوطن قطر، با وجود دستاوردهای فوق العاده الدحیل در فصل گذشته فوتبال باشگاهی قطر رویارویی دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی می تواند مهم ترین بازی در فصل جاری و حتی بااهمیت ترین در تاریخ این باشگاه باشد.

نوشتن شکوه و ساخت تاریخ جدید برای باشگاه الدحیل قطر که به عنوان یک قهرمان تاسیس شد می تواند از استادیوم آزادی با کسب یک نتیجه ایده آل همانند شکست 2 بر یک یا تساوی و پیروزی شروع گردد. رویای الدحیل می تواند با صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و حتی رسیدن به عنوان تاریخی قهرمان تا حضور در جام باشگاه های دنیا عملی شوند.

این روزنامه قطری در ادامه با اشاره به عدم انسجام، ارائه فوتبال زیبا و کسب نتیجه اطمینان بخش الدحیل در بازی رفت با پرسپولیس می نویسد: خیلی ها این احساس را دارند که الدحیل در بازی برگشت با توجه به حضور گسترده تماشاگران ایرانی در استادیوم آزادی کار بسیار سختی پیش رو خواهد داشت و بازیکنان این تیم تحت فشار قرار می گیرند. با این حال الدحیل با تکیه بر توانمندی ها و تمرکز تاکتیکی بازیکنانش می تواند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.

در بخشی دیگر از تحلیل روزنامه الوطن قطر آمده است: نکته مهم بازی برگشت برابر پرسپولیس تقویت روحی و ذهنی بازیکنان تیم الدحیل است که السلیطی، نایب رئیس باشگاه نیز روی آن تاکید دارد. وی معتقد است که بازیکنان تیم الدحیل باید با آرامش و تمرکز کافی آمادگی مقابله با فشارها و تحریک احتمالی حریف و تماشاگرانش را داشته باشند.

بازی رفت الدحیل و پرسپولیس در دوحه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم قطری انتها یافت. بازی برگشت نیز 26 شهریور ماه امسال در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاریخی ترین نبرد الدحیل در آزادی مقابل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخی ترین نبرد الدحیل در آزادی مقابل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید