باکیفیت ترین خودرو های سنگین در بازار ایران

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، آخرین ارزیابی اجرا شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در رابطه با خودرو های سنگین تولیدی داخل در مهرماه نشان می دهد که کیفیت خودرو های سنگین نسبت به خودرو های سبک در سطح بسیار بهتری واقع شده است؛ به گونه ای که یک خودرو پنج ستاره را کامل کسب نموده و هفت خودرو چهارستاره ای و تنها سه خودرو سنگین، سه ستاره ای هستند.

باکیفیت ترین خودرو های سنگین در بازار ایران

به گزارش ایسنا، در گروه خودرو های سنگین فراوریی در بخش مسافربری در گروه خودرو های مینی بوس و میدل باس، ایسوزو سحر و مینی بوس شیلر که هر دو متعلق به شرکت بهمن دیزل هستند، توانسته اند چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

در بخش اتوبوس های بین شهری نیز اتوبوس بین شهری درسا از فراوریات شرکت عقاب افشان نیز پیروز به کسب چهار ستاره کیفی شده است.

همچنین در گروه خودرو های باری در بخش کامیونت ها، کامیونت ایسوزو NMR 85 پنج ستاره کیفی و پس از آن به ترتیب، کامیونت ایسوزو NPR 75 K و کامیونت شیلر چهار ستاره و کامیونت الوند هم سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب نموده اند.

ارزیابی کیفیت کامیونت شیلر فراوریی مهرماه نشان می دهد که این خودرو در مهرماه ارتقا کیفیت داشته است؛ چراکه کامیونت شیلر های فراوریی تا شهریورماه امسال سه ستاره ای بوده اند.

همچنین کامیونت ایسوزو NMR 85 هم که تا مردادماه در رده چهار ستاره کیفی بوده است، در فراوری شهریور و مهرماه، کیفیت آن ارتقا یافته و پنج ستاره شده است.

در بخش کامیون ها نیز به ترتیب کامیون ایسوزو NPR 75 M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی، کامیون FAW TigerV 8 سیبا موتور و بنز WH ایران خودرو دیزل هم سه ستاره کیفی به دست آورده اند.

در دسته کشنده ها نیز کشنده FAW J 6 سیباموتور و کشنده نیو فوتون Auman H 4 شرکت ایران خودرو دیزل هریک چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند. کشنده FAW J 6 هم دو ماهی است که ارتقا کیفیت پیدا نموده است.

در مدل ارزیابی کیفی خودرو های داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می نمایند. یک ستاره پایین ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می دهد.

منبع: فرارو

به "باکیفیت ترین خودرو های سنگین در بازار ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باکیفیت ترین خودرو های سنگین در بازار ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید