بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: بانک کشاورزی تنها نهادی است که از فعالیت های سامانه بازارگاه منتفع می شود.

بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، محمد مهدی نهاوندی با اعلام این مطلب اظهار کرد: انحصار در درگاه پرداخت تراکنش های بانکی سامانه بازارگاه باعث ایجاد انتفاع ویژه و خاص برای بانک کشاورزی شده است.

وی افزود: ایجاد امتیاز ویژه برای بانک کشاورزی از طریق تراکنش های مالی سامانه بازارگاه علاوه بر مغایرت با مقررات ضد انحصار در کشور شرایط غیر رقابتی برای اصلاح و توسعه این سامانه را نیز به دنبال داشته است .

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران ادامه داد: متاسفانه بنابر اطلاعات موجود، طراحی اولیه نرم افزار سامانه بازارگاه متعلق به بانک کشاورزی بوده و بنا بر ارتباطات این بانک با وزارت جهاد کشاورزی شرایط انحصاری و رانتی برای این موسسه مالی در راستای استفاده ویژه از تراکنش های مالی در سامانه بازارگاه ایجاد شده است.

براساس اعلام اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران، نهاوندی با تاکید براینکه وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچگونه توجیه منطقی بر تداوم شرایط انحصاری سامانه بازارگاه برای بانک کشاورزی تاکید دارد، گفت: متاسفانه دستگاه های مسئول هم به این شرایط غیر قابل قبول توجه لازم را نداشته اند. این درحالی است که وارد کنندگان و دامداران و مرغداران همچنان با ایرادات این نرم افزار روبرو هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید