اولین واکنش ها به فیلم ترسناک آن: بخش دوم منتشر شد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، هنوز حدود دو هفته تا اکران فیلم ترسناک آن: بخش دوم باقی مانده و نمرات منتقدان به فیلم نیز منتشر نشده است اما برخی از منتقدان و اهالی رسانه فیلم را به شکل زودهنگام دیده و در شبکه های اجتماعی نسبت به آن واکنش نشان داده اند.

اولین واکنش ها به فیلم ترسناک آن: بخش دوم منتشر شد

بر اساس نظرات اولیه این فیلم تقریبا سه ساعته با استقبال نسبتا گرمی روبرو شده با این وجود تردید هایی درباره اینکه آیا می توان آن را ترسناک تر از قسمت اول مجموعه در نظر گرفت یا نه مطرح شده است.

در ادامه برخی از این نظرات را بررسی می کنیم:

شان اوکانل از وبسایت سینمابلند گرچه فیلم را دوست داشته اما معتقد است اگر بخواهیم آن را از نظر ترسناک بودن بررسی کنیم باید بگوییم که به پای قسمت اول مجموعه نمی رسد با این وجود باید این نکته را نیز در نظر گرفت که بازی ها درخشان اند.

مایک رایان از وبسایت آپراکس در واکنش به فیلم نوشته از بخش عمده آن لذت برده اما معتقد است ریتم فیلم به خوبی قسمت اول نیست. رایان همچنین از برخی جزئیات فیلمنامه انتقاد کرده است.

کریس اونجلیستا از اسلش فیلم شیوه آغاز فیلم را دوست نداشته و نسبت به برهم کنش بازیگران نیز ابراز نارضایتی کرده با این وجود او فیلم را در کل رضایت بخش دانسته و گفت اگر دو قسمت مجموعه را کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم شاید با یکی از معدود مجموعه هایی طرف باشیم که از آثار استیون کینگ اقتباس شده اند، توانسته اند لهجه ویژه او را حفظ کنند و نوعی ترجمه تصویری برای آن بیافرینند.

نهایتا اریک دیویس از وبسایت فاندانگو معتقد است آن: بخش دوم میراث دار خوبی برای قسمت اول مجموعه بوده گرچه داستانی سنگین تر را روایت می کند. این تحلیلگر همچنین معتقد است 45 دقیقه پایانی فیلم حقیقتا قوی و تاثیرگذار از کار درآمده است.

آن: بخش دوم 15 شهریور روی پرده می رود و براساس پیش بینی های ابتدایی تخمین زده می شود که قسمت دوم این مجموعه ترسناک افتتاحیه ای بین 95 تا 110 میلیون دلار را تجربه کند.

منبع: دیجیکالا مگ

به "اولین واکنش ها به فیلم ترسناک آن: بخش دوم منتشر شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "اولین واکنش ها به فیلم ترسناک آن: بخش دوم منتشر شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش ها به فیلم ترسناک آن: بخش دوم منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید