اعزام تیم های نظارتی به مدارس برای اجرای پروژه کوچ

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، تهران (پانا) - مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه استان سمنان به عنوان دبیرخانه پروژه ملی کوچ انتخاب شده است از اعزام تیم های نظارتی به مدارس استان های سراسر کشور برای اجرای پروژه کوچ اطلاع داد.

اعزام تیم های نظارتی به مدارس برای اجرای پروژه کوچ

محمد جعفری در گفت وگو با پانا با بیان اینکه از اوایل بهمن ماه کاری را با اولویت پروژه کوچ در استان ها در حوزه تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی شروع کردیم اظهار کرد: نامه ای را به استان ها زدیم که درباره اجرای کیفی بسته تحولی کنترل وزن تیم های نظارتی این معاونت به ادارات کل، استان ها، مناطق و مدارس اعزام شوند.

وی اضافه نمود: این تیم ها با توجه به فرم های ارزیابی بازدیدهایی را خواهند داشت ما نیز در سطح استان شاخص هایی را داریم که میزان انجام شدن و اجرای این پروژه را در مدارس و مناطق می سنجد.

جعفری شاخص ها را اعلام و اظهار کرد: ما استان سمنان را به عنوان دبیرخانه پروژه ملی کوچ انتخاب کردیم تا مدارس در قالب های مختلفی به سطح مدارس ابلاغ شده است، آثار دانش آموزان را جمع آوری نمایند تا استان 20 اثر را به سمنان بفرستد و برترین ها نیز تقدیر شوند.

مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش اضافه نمود تا به امروز تیم های نظارتی ما به استان هایی مانند یزد، بوشهر، تهران، شهرستان های استان تهران، البرز، همدان، کهگیلویه و بویر احمد و آذربایجان غربی رفتند و بازدیدها صورت گرفته است.

وی در انتها تاکید نمود که این تیم ها سایر فعالیت های ورزشی را با اولویت پروژه کوچ ارزیابی می نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اعزام تیم های نظارتی به مدارس برای اجرای پروژه کوچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام تیم های نظارتی به مدارس برای اجرای پروژه کوچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید