استرداد هزینه خرید بلیط سفر بین یک تا 72 ساعت ممکن شد

به گزارش وبلاگ تصویر و سرگرمی، برای همه ما بارها پیش آمده که به دلیل شرایط مختلفی که ناخواسته در آن قرار گرفته ایم، مجبور می شویم تا سفر خود را لغو ویا به زمان دیگری موکول کنیم.

استرداد هزینه خرید بلیط سفر بین یک تا 72 ساعت ممکن شد

اما اگر این تصمیم گیری زمانی باشد که اقدام به خرید بلیط سفر نموده باشیم و تجربه چندان جالبی از کنسلی بلیت و استرداد وجه هم نداشته باشیم، همه چیز برایمان دشوارتر خواهد شد.

اینکه هیچ تضمینی برای استرداد وجه وجود ندارد، زمانی بسیار طولانی را باید منظر ماند تا وجه پرداختی برای خرید بلیط به حسابمان باز گردانده شود و نحوه بازگردان بلیط تعیین نیست و…. حال اگر بلیط پرواز چارتری خریداری نموده باشیم که دیگر مطمئن هستیم، هزینه پرداختی بازگردانده نخواهد شد.

بنابراین شاید بهترین راهکار برای عدم روبرو با چنین دغدغه هایی، خرید بلیط سفر از سامانه های معتبر با پشتیبانی قوی است. علی بابا، رتبه یک فروش بلیط سفر نمونه بارزی از یک ارائه دهنده تخصصی بلیط سفر است که تمرکزی جدی روی موضوع پاسخگویی و پشتیبانی و حمایت از مشتریان دارد. استرداد بلیط در علی بابا از یک ساعت تا نهایتا 72 ساعت و پس از اخذ تائیدیه از ایرلاین صورت می گیرد. در علی بابا تقریبا در بیشتر از 95 درصد مواقع یک ساعت پس از کنسلی بلیط از سوی کاربران، وجه مورد نظر را به حساب آن ها باز می گردانده می شود و در 5 درصد مابقی این نرخ نهایتا تا 72 ساعت پس از کنسل شدن از جانب مسافر، به حساب او بازگردانده خواهد شد.

همچنین جهت افزایش سرعت استرداد و رضایت مشتری، در شرایطی که پروازها دارای تاخیر بالای دو ساعت هستند و احتیاج به ارسال اصل بلیط مهر شده به ایرلاین ها یا تامین کننده ها است، علی بابا قبل از دریافت وجه از ایرلاین و تامین کننده، هزینه پرداختی مشتریان را مسترد می نماید.

بلیط های چارتر اصولا غیرقابل استرداد هستند، اما علی بابا به منظور جلب رضایت کاربران، تا حد ممکن استرداد بلیط چارتر را براساس تاریخ پرواز انجام می دهد.

این در حالیست که اخیرا به منظور ارائه خدمات عالی، استرداد بلیط چارتری در پروازهای خارجی و استرداد بلیط سیستمی غیرقابل استرداد نیز به خدمات استرداد علی بابا اضافه شده است.

همچنین علی بابا در حال حاضر اولین سامانه ایست که امکان استرداد آنلاین برای بلیط قطار و اتوبوس را فراهم نموده است. بنابراین اگر بلیط قطار و یا اتوبوسی از علی بابا خریداری شده و مشتری به هر دلیلی قصد کنسل کردن آن را دارد این امکان برایش فراهم بوده و با مراجعه به پروفایل کاربری خود به راحتی می تواند بلیط سفر خود را کنسل نموده و وجه پرداختی به حساب او واریز خواهد شد.

در علی بابا استرداد همه بلیط های قطار و بخش زیادی از بلیط های اتوبوس تا یک ساعت پس از خرید، با توجه به مدت باقی مانده تا ساعت حرکت، بدون جریمه انجام می شود. پس اگر قصد دارید سفری بدون دغدغه و راحت داشته باشید و از دسته افرادی هستید که به دلیل مشغله کاری، احتمال لغو سفرهایتان وجود دارد به علی بابا مراجعه کنید و با خیال راحت برای سفرتان بلیط بخرید؛ هیچ نگران نباشید، اگر سفرتان به هر دلیل لغو شد هزینه آن به حسابتان باز می شود.

منبع: توریسم آنلاین

به "استرداد هزینه خرید بلیط سفر بین یک تا 72 ساعت ممکن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استرداد هزینه خرید بلیط سفر بین یک تا 72 ساعت ممکن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید