آتش سوزی انبار کالا در لاله زار

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در انبار کالا و کارگاه در خیابان لاله زار شمالی تهران اطلاع داد.

آتش سوزی انبار کالا در لاله زار

سیدجلال ملکی در گفت وگو با خبرنگاران درباره جزئیات این حادثه آتش سوزی اظهار کرد: حوالی ساعت 17 و 30 دقیقه امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک کارگاه و انبار کالا در خیابان لاله زار شمالی بعد از جمهوری به سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله پس از آن چهار ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل حادثه یک انبار حدود 600 متری بود گفت: نیمی از این انبار با سقفهای شیروانی قدیمی پوشانده شده بود و اطراف آن نیز کارگاه های قدیمی وجود داشت همچنین در محوطه این انبار نیز تعدادی زیاد کارتن چیده شده بود. آتش سوزی در یکی از کارگاه های دو طبقه همراه با یک طبقه زیر زمین که بخش فراوری و آماده سازی لوستر بود رخ داده بود.

ملکی با اشاره به این موضوع که آتش در حال گسترش به طبقه زیر زمین بود گفت: آتش نشانان با حضور در محل حادثه بلافاصله عملیات را شروع و از گسترش این حریق به کارگاه های اطراف و اجناس داخل محوطه جلوگیری کردند.

به گفته وی این حریق اطفاء شده و آتش نشانان در حال ایمن سازی محل حادثه هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آتش سوزی انبار کالا در لاله زار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی انبار کالا در لاله زار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید